HDD 3TB WesternDigital

Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 3TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, NA
Достапност:
Шифра: 42380
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 477

Редовна цена:

6,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,699 Ден.