Maxell MPB 1700 Black

Бренд: Maxell
Краток опис: Maxell MPB 1700 Black, external power bank, 1700 mAh Li ion batt
Достапност:
Шифра: 41362
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 732

Редовна цена:

1,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

999 Ден.