VT-1855 LED Сијалица - 6W E14 Candle

Бренд: V-TAC
Краток опис: VT-1855 LED Сијалица - 6W E14 Candle, Ладно Бела 6000К, SKU: 424
Достапност:
Шифра: 41026
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 275

Редовна цена:

199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

149 Ден.