Samsung SM-T280 Galaxy Tab A

Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-T280 Galaxy Tab A, Black Color, 8GB WiFi Tablet, 7.0"
Достапност:
Шифра: 40956
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 962

Редовна цена:

8,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,999 Ден.