ST D7717D

Бренд: ST
Краток опис: ST D7717D, Superior Technology, 7" Black/White tablet, DUAL Core
Достапност:
Шифра: 40858
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1390

Редовна цена:

1,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

999 Ден.