HDD 4TB WesternDigital

Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 4TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, NA
Достапност:
Шифра: 40537
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 678

Редовна цена:

7,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

7,499 Ден.