ST CM-1200Q

Бренд: ST
Краток опис: ST CM-1200Q, Superior Technology, Апарат за филтер кафе, црна бо
Достапност:
Шифра: 40103
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 827

Редовна цена:

999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

999 Ден.