HDD 2TB WesternDigital

Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2TB WesternDigital, I.P rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, NAS
Достапност:
Шифра: 39843
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 288

Редовна цена:

5,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,299 Ден.