HDD 2TB WesternDigital

Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2TB WesternDigital, 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Cav
Достапност:
Шифра: 39703
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 442

Редовна цена:

8,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

7,999 Ден.