21.15.0165-50 ROLINE FTP Patch Cord Cat.5e

Бренд: Roline
Краток опис: 21.15.0165-50 ROLINE FTP Patch Cord Cat.5e, black, 5.0m
Достапност:
Шифра: 39342
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 277

Редовна цена:

250 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

250 Ден.