HDD 4TB Seagate

Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 4TB Seagate, 7200rpm, 64MB Cache, SATA-3, 6.0Gb/s, Barracuda
Достапност:
Шифра: 38393
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 227

Редовна цена:

10,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

9,999 Ден.