HDD 2TB WesternDigital

Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Ca
Достапност:
Шифра: 38243
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 534

Редовна цена:

5,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,299 Ден.