HDD 1TB WesternDigital

Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 1TB WesternDigital, 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Cav
Достапност:
Шифра: 38227
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3106

Редовна цена:

2,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,549 Ден.