HDD 500GB WesternDigital

Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 500GB WesternDigital, 7200rpm, 16MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, C
Достапност:
Шифра: 38156
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 417

Редовна цена:

3,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,299 Ден.