Gamebird BTD-MINI Tiny Bluetooth v.2.1 Class II dongle

Бренд: Gembird
Краток опис: Gamebird BTD-MINI Tiny Bluetooth v.2.1 Class II dongle
Достапност:
Шифра: 35995
Прегледи: 377

Редовна цена:

399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

379 Ден.