Philips HU4803/01

Бренд: Philips
Краток опис: Philips HU4803/01, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија,
Достапност:
Шифра: 33247
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 383

Редовна цена:

9,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

9,299 Ден.