Philips HC5440/15

Бренд: Philips
Краток опис: Philips HC5440/15, Машинка за шишање, Боја Црно Сива, жичана и б
Достапност:
Шифра: 33168
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 0

Редовна цена:

2,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,299 Ден.