Philips S9031/12

Бренд: Philips
Краток опис: Philips S9031/12, Машинка за бричење, Боја Црна, SHAVER9000, сув
Достапност:
Шифра: 33160
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 470

Редовна цена:

14,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

12,409 Ден.