Convertor PCI-X (1x) TO PCI-X (16X) Riser Card

Бренд: Various
Краток опис: Convertor PCI-X (1x) TO PCI-X (16X) Riser Card
Достапност:
Шифра: 32922
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 190

Редовна цена:

499 Ден.