Convertor PCI-X (1x) TO PCI-X (16X) Riser Card Molex

Бренд: Various
Краток опис: Convertor PCI-X (1x) TO PCI-X (16X) Riser Card Molex
Достапност:
Шифра: 32921
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 235

Редовна цена:

650 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

590 Ден.