ST Wind Outlet HEPA филтер за VCC-8700HWT

Бренд: ST
Краток опис: ST Wind Outlet HEPA филтер за VCC-8700HWT
Достапност:
Шифра: 31952
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 162

Редовна цена:

299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

254 Ден.