ST Wind Outlet HEPA филтер за VCC-4400HWT

Бренд: ST
Краток опис: ST Wind Outlet HEPA филтер за VCC-4400HWT
Достапност:
Шифра: 31951
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 169

Редовна цена:

299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

254 Ден.