ST Wind Outlet Sponge филтер за VC-2000HWT

Бренд: ST
Краток опис: ST Wind Outlet Sponge филтер за VC-2000HWT
Достапност:
Шифра: 31950
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 194

Редовна цена:

199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

169 Ден.