ST HEPA филтер и вреќичка Superior technology

Бренд: ST
Краток опис: ST HEPA филтер и вреќичка Superior technology, за модел ST VCWD-
Достапност:
Шифра: 31935
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 511

Редовна цена:

349 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

297 Ден.