ST HEPA филтер

Бренд: ST
Краток опис: ST HEPA филтер, Superior Technology, ХЕПА филтер за модел ST VCC
Достапност:
Шифра: 31931
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 652

Редовна цена:

299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

254 Ден.