ST HEPA филтер Superior technology

Бренд: ST
Краток опис: ST HEPA филтер Superior technology, за модел ST VCC-2400BTS
Достапност:
Шифра: 31927
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 513

Редовна цена:

299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

299 Ден.