ST D-100T

Бренд: ST
Краток опис: ST D-100T, Superior Technology, Безжичен депилатор, виолетова/бе
Достапност:
Шифра: 31438
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1135

Редовна цена:

899 Ден.