SONY SRSXB10Y.CE7

Бренд: SONY
Краток опис: SONY SRSXB10Y.CE7, Portable Wireless Speaker with Bluetooth, NFC
Достапност:
Шифра: 30371
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 170

Редовна цена:

3,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,299 Ден.