TP-Link Archer C5 AC1200 Dual Band Wireless Gigabit Router

Бренд: TP-Link
Краток опис: TP-Link Archer C5 AC1200 Dual Band Wireless Gigabit Router, QCOM
Достапност:
Шифра: 28460
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1189

Редовна цена:

2,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,349 Ден.