G.SKILL 4GB 2400MHz NT Series

Бренд: Various
Краток опис: G.SKILL 4GB 2400MHz NT Series, latency 15-15-15-35-2N, F4-2400C1
Достапност:
Шифра: 26727
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 409

Редовна цена:

1,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,749 Ден.