RIOTORO Onyx SM

Бренд: Cooler Master
Краток опис: RIOTORO Onyx SM , 750W PSU,80Plus Bronze,Modular w/EU/UK cable,
Достапност:
Шифра: 23647
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 444

Редовна цена:

6,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,999 Ден.