Logic B26 Black ATX Computer Case

Бренд: Logic
Краток опис: Logic B26 Black ATX Computer Case, Dimension: (W x D x H): 190
Достапност:
Шифра: 22709
Гаранција (дена): 30
Прегледи: 447

Редовна цена:

1,399 Ден.