Modecom TRIKS ATX Midtower Case

Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom TRIKS ATX Midtower Case, support ATX / micro ATS and ITX
Достапност:
Шифра: 22676
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 500

Редовна цена:

2,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,959 Ден.