Microsoft Xbox One S 1TB + Battlefield 5

Бренд: Microsoft
Краток опис: Microsoft Xbox One S 1TB + Battlefield 5, CPU 8 cores x86-64 AM
Достапност:
Шифра: 20291
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1

Редовна цена:

18,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

16,999 Ден.