Microsoft Xbox One S 1TB

Бренд: Microsoft
Краток опис: Microsoft Xbox One S 1TB, CPU 8 cores x86-64 AMD “Jaguar”, RAM 8
Достапност:
Шифра: 20288
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 910

Редовна цена:

16,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

15,499 Ден.