Sony PlayStation 4 Console

Бренд: SONY
Краток опис: Sony PlayStation 4 Console, 500GB HDD + Battlefield V + 1 x Dual
Достапност:
Шифра: 20284
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 2200

Редовна цена:

24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

22,279 Ден.