Microsoft Xbox One S 1TB + Forza Horizon 4

Бренд: Microsoft
Краток опис: Microsoft Xbox One S 1TB + Forza Horizon 4, CPU 8 cores x86-64 A
Достапност:
Шифра: 20279
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1165

Редовна цена:

20,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

18,999 Ден.