ST IWH-3100JTFP LCD

Бренд: ST
Краток опис: ST IWH-3100JTFP LCD, Superior technology, Проточен бојлер со чеш
Достапност:
Шифра: 20258
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1608

Редовна цена:

3,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,329 Ден.