ST IWH-3100JT LCD

Бренд: ST
Краток опис: ST IWH-3100JT LCD, Superior technology, Проточен бојлер со чешма
Достапност:
Шифра: 20257
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 2473

Редовна цена:

2,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,899 Ден.