ST IWH-3100JW LCD

Бренд: ST
Краток опис: ST IWH-3100JW LCD, Superior technology, Проточен бојлер со чешма
Достапност:
Шифра: 20256
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1431

Редовна цена:

2,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,639 Ден.