ST IWH-3000JW

Бренд: ST
Краток опис: ST IWH-3000JW, Superior technology, Проточен бојлер со чешма за
Достапност:
Шифра: 20253
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1460

Редовна цена:

2,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,009 Ден.