ST IWH-3100SW LCD

Бренд: ST
Краток опис: ST IWH-3100SW LCD, Superior technology, Проточен бојлер со чешма
Достапност:
Шифра: 20245
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1545

Редовна цена:

2,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,189 Ден.