ST IWH-3000SW

Бренд: ST
Краток опис: ST IWH-3000SW, Superior technology, Проточен бојлер со чешма за
Достапност:
Шифра: 20243
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 2285

Редовна цена:

2,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,769 Ден.