ST IWH-2000ST

Бренд: ST
Краток опис: ST IWH-2000ST, Superior technology, Проточен бојлер со чешма за
Достапност:
Шифра: 20242
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1407

Редовна цена:

1,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,819 Ден.