Sony PlayStation 4 Console

Бренд: SONY
Краток опис: Sony PlayStation 4 Console, 500GB HDD + 1 x DualShock 4 Wireless
Достапност:
Шифра: 20239
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 2597

Редовна цена:

21,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

18,429 Ден.