SONY DSCW830S.CE3

Бренд: SONY
Краток опис: SONY DSCW830S.CE3, Cyber-Shot Compact W series, 20.1 Megapixels
Достапност:
Шифра: 12224
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 429

Редовна цена:

7,799 Ден.