Canon Блиц Speedlite 430EX II

Бренд: Canon
Краток опис: Canon Блиц Speedlite 430EX II, All Canon EOS cameras; PowerShot
Достапност:
Шифра: 12187
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 283

Редовна цена:

19,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

17,639 Ден.