Canon PowerShot S100

Бренд: Canon
Краток опис: Canon PowerShot S100, 12 Megapixels, 5x Optical zoom, HD Movie 7
Достапност:
Шифра: 11867
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 479

Редовна цена:

20,990 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

15,990 Ден.