Nikon COOLPIX S3300 Silver

Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon COOLPIX S3300 Silver, 16.0 Megapixels, 6x optical zoom, 26
Достапност:
Шифра: 11718
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 693

Редовна цена:

5,790 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,999 Ден.