Olympia Desktop calculator LCD 6112

Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Desktop calculator LCD 6112, Metallic housing, Key mater
Достапност:
Шифра: 10343
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 245

Редовна цена:

799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

799 Ден.